KATALOG PRODUKTÓW

 

Zdolność produkcyjna

Bydgoska Fabryka Narzędzi jest producentem wysokiej jakości pilników ślusarskichpilników do ostrzenia piłkluczykowychigiełkowychfrezowanychprecyzyjnychrzeźbiarskich i specjalnych na indywidualne zamówienia oraz tarnikówfrezów kształtowych trzpieniowych z chwytem O6 mm o symbolu NFx i radełek.
Pilniki ślusarskie, pilniki do pił, pilniki kluczykowe oraz tarniki do drewna oprawione są w rękojeść drewnianą lub z tworzywa sztucznego o ergonomicznym kształcie.

Pilniki ślusarskie i pilniki do pił‚ pakowane są w paczki w zależności od długości pilnika po 5 lub 10 sztuk. Na każdej paczce znajduje się tzw. etykieta producenta określająca nazwę pilnika, jego długość, nacięcie oraz ilość sztuk zapakowanych w paczce.

Pilniki igiełkowe  mogą być sprzedawane profilami w pudełka po 10 sztuk lub komplety po 6, 8, 10 oraz 12 sztuk. Komplety pakowane są w portfele plastikowe.
Pilniki kluczykowe  mogą być sprzedawane w poszczególnych profilach lub kompletach 4-ro sztukowe lub 6-cio sztukowe pakowane w portfele plastikowe. Pilniki kluczykowe realizowane w kompletach zawsze są oprawione w rękojeść drewnianą.
Docieramy z naszymi wyrobami do klientów w całym kraju.
Eksportujemy swoje wyroby do Europy ( głównie Niemcy i Wielka Brytania) oraz Ameryki Północnej.
Szczegółowe informacje o asortymencie można znaleźć w części Katalog Wyrobów.

Zobacz katalog